محل تبلیغات شما


اگر در منزل شخصي خود يک استخر خصوصي داريد به احتمال بسيار زياد با اين سوال مواجه شده‌ايد که پودر کلر ايراني بهتر است يا پودر کلر خارجي؟ خريد کلر استخر يکي از ضروري ترين و مهم ترين اقداماتي است که در راستاي حفظ بهداشت و سلامت افراد صورت مي گيرد بنابراين بايد توجه ويژه اي به اين امر داشته و از خريد کلرهاي بي‌کيفيت خودداري کنيد. اگر مي خواهيد يک مشاوره کاربردي در خصوص خريد پودر کلر ايراني و خارجي دريافت کنيد پيشنهاد مي کنيم با ادامه اين مقاله با ما همراه باشيد.


پودر کلر ايراني


پودر کلر يا پرکلرين که در زيرمجموعه کلسيم هيپوکلريت قرار دارد يکي از انواع پر مصرف کلر است که بيش از هر چيزي در تصفيه آب استخر و آب آشاميدني به کار مي رود. امروزه اين محصول در ايران نيز توليد شده و با کيفيت قابل قبولي در سطح کشور عرضه مي‌شود.


پودر کلر ايراني يک محصول بين‌المللي نبوده و به ديگر کشورهاي جهان صادر نمي‌شود اما در حوزه مصارف ملي و داخلي امتحان خود را پس داده و نتايج قابل قبولي به دست آورده است. امروزه بسياري از فروشگاه هاي مربوط به عرضه مواد شيميايي، خريد کلر استخر با برندهاي ايراني را توصيه مي کنند. کيفيت قابل قبول و قيمت مناسب از جمله مهمترين علت افزايش محبوبيت محصولات داخلي است.


پودر کلر خارجي


برخي از کشورهاي جهان هم چون ژاپن، امريکا، هند و کشورهاي ديگر مبادرت به توليد پودر کلر در سطح گسترده و صادر کردن آن به نقاط ديگر جهان مي کنند. بسياري از اين برندها در ايران نيز به فروش مي‌رسد و رضايت بسياري از کاربران را جلب نموده است با اين حال اغلب برندهاي خارجي قيمت بسيار بالايي داشته و خريد آن براي بسياري از ايرانيان مقرون به صرفه نيست.


گذشته از اين موارد همواره احتمال ارائه جنس غير اصل نيز در عرصه صادرات وجود دارد و حتي برترين و معتبرترين فروشگاه هاي داخلي نيز نمي‌توانند به صورت قطع بر يقين اصل بودن محصولات را تضمين کنند چرا که در برخي از شرايط حتي شرکت هاي وارد کننده محصولات خارجي نيز خود قادر به تشخيص محصولات اصل از غير اصل نبوده و ممکن است در اين زمينه متحمل خسارات جدي شوند.


درجه خلوص پودر کلر


فروش کلر و به خصوص پودر کلر با درجات مختلفي از خلوص و کيفيت صورت مي‌گيرد. در زمان خريد کلر استخر و کلر با مقاصد ديگر بايد به درجه خلوص محصول مورد نظر توجه داشته باشيد. تفاوتي ندارد پودر کلر موردنظر ايراني است و يا خارجي در هر صورت بايد از درجه خلوص مناسبي با آلودگي آب برخوردار باشد.


امروزه درجه خلوص 60 الي 70 و در برخي از وبسايت ها درجه خلوص 70 الي 80 به عنوان برترين درجه خلوص پودر کلر استخر معرفي مي‌شود. قيمت پودر کلر ايراني و ديگر برندهاي خارجي متاثر از درجه خلوص و کيفيت محصول است. فروشگاه اينترنتي سيگما شيمي ارائه کننده انواع کلر ايراني و خارجي با درجات خلوص مختلف و قيمت هاي متفاوت است.


براي دريافت جديد ترين قيمت پودر کلر مي توانيد به لينک https://bit.ly/2NYldda مراجعه نماييد.


پودر کلر ايراني بخريم يا خارجي

کلر ,پودر ,ايراني ,خلوص ,خارجي ,درجه ,پودر کلر ,کلر ايراني ,درجه خلوص ,بسياري از ,کلر استخر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تبلیغات مقالاتی درباره یادگیری زبان آلمانی آوا شاپ اقتصاد و انرژی کافه عشق♡ magmebatttac دوربين مداربسته هايک ويژن amir امام سجاد(ع)